O nás

Naša firma vznikla v roku 1997 kedy som sa rozhodol, že budeme vyrábať súčiastky na kŕmne vozy(v tom čase vnímané ako nová technológia) a že sa budeme zaoberať aj ich servisom. Od roku 1997 sa moja firma dvakrát reorganizovala a dnes má meno BAFFI AGROCORPORATION s. r. o.

Aké boli začiatky? Stačil jeden dobrý nápad! Pracoval som na miestnom poľnohospodárskom družstve ako zásobovač, keď doviezli prvé miešacie kŕmne vozy na Slovensko. Boli vynikajúce a bezkonkurenčné vozy. Na ich obsluhu postačil iba jeden človek, ktorý s nimi nabral krmivo. Stroj jednotlivé komponenty pomiešal, vážil a aj vyskladnil. To vyústilo do vyššej produktivity práce, vďaka čomu na farme ušetrili 3-4 ľudí. Avšak keď prišli prvé súčiastky na stroje, ostal som zarazený, keď som uvidel prvú faktúru. Za vyberaciu frézu 4000 EUR! Môj mesačný plat predstavoval vtedy menej ako 5% z tejto sumy. Začal som uvažovať - musíme to nakupovať tak draho, nevieme to vyrobiť tu na Slovensku?! Podarilo sa! Krok za krokom sme vyrobili šneky, vynášací dopravník, vaňu stroja, vlastne všetko, čo sa vyrába na kŕmne vozy zo železa.

V súčastnosti zamestnávame 40 zamestnancov. Sme v kontakte s dodávateľmi výrobcov kŕmnych vozov - s dodávateľmi elektroniky, hydrauliky, náprav, vážiacich systémov, atď. Vďaka tomu vieme na Slovensku, ale aj v širokom okolí dodať súčiastky najlacnejšie. Našou výhodou je pružný servis - v nevyhnutných prípadoch, do 24 hodím sme schopní riešiť problémy zákazníkov. Zameriavame sa aj na generálne opravy kŕmnych vozov. Naše kamióny dovážajú stroje do dielne, kde opravy realizujeme. Na nevyhnutný čas opravy poskytujeme náhradné vozy zadarmo s podmienkou, že zákazník musí vrátiť stroj v pôvodnom stave. Mesačne realizujeme 3-4 generálne opravy kŕmnych vozov. Menšie opravy ako vylepovanie vaní, výmena šnekov a pod. vykonávame aj u zákazníka v teréne, spravidla v nočných hodinách medzi kŕmeniami.

Pred asi 20 rokmi sme sa začali zaoberať aj s výrobou nových krmnych vozov, ktoré sú oficiálne zaregistrované v registri Ministerstva vnútra a v registri Ministerstva dopravy. Vyrábame z nich celý sortiment - stacionárné aj traktorom ťahané. Patria sem horizontálné dvojšnekové, trojšnekové, bez alebo s vyberacou frézou, a s rôznymi typmi vážiacich systémov. Ďalej vyrábame aj jedno, dvoj ale aj trojšnekové vertikálne typy krmnych vozov.

Ďruhú časť nášho portfólia predstavujú cisteny. Zaoberáme sa výrobou cisternových prívesov, vyrábame cisternové nadstavby na nákladné vozidlá a rôzne podvozky ,ako aj samostané nádrže na rôzne účely. 

Tretiu časť nášho portfólia predstavujú traktorové prívesy so širokými možnosťami výberu. Patria sem na dve alebo na tri strany vyklápajúce sa prívesy, vaňové prívesy alebo aj prívesy s univerzálnymi podvozkami. Na ne sa dajú namontovať korby, rozmetadlá. cisternové nadstavby, atď... V rámci tohto portfólia Vám ponúkáme nami vyvinutý, špeciálny dopravný systém BAFFI UP, ktorý prostredníctvom jedného univerzálneho podvozku a rôzných nadstavieb ponúka, okrem ostatných výhod, aj ekonomické úspory pre našich zákazníkov.

Štvrtú časť nášho portfólia predstavujú kompostovacie vozy, ktoré prinášajú riešenie na problémy s bioodpadom, či už pre samosprávy alebo súkromných podnikateľov.

Predstavujem Vám našu webstránku, na ktorej si môžete vybrať z portfólia našich produktov. Budem vďačný, keď budeme môcť spolupracovať s Vami! Spravíme všetko preto, aby sme Vám vyhoveli! Držím sa jedného svojho porekadla: Ja pijem slovenské mlieko - Vy kupujte slovenské stroje.

Sme tu pre Vás!

 

Robert Baffi

majiteľ spoločnosti

 agrosalonhodmezo

novi sad

targu mures

Kontakty:

 

Konateľ firmy:

Robert Baffi: SK/CZ/HU/RU

e-mail: baffitopolniky@gmail.com

mob: 00421 905 655 885

 

Fakturačné a ekonomické oddelenie:

Erika Vörösová: SK/CZ/HU

e-mail: info@baffiagrocorporation.sk

tel: 00421 31 558 21 91

 

Ústredňa a skladová evidencia:

Kristina Füssiová: SK/CZ/HU/EN

e-mail: baffiakrisztina@gmail.com

tel: 00421 31 558 21 61

 

Skladový hospodár:

Monika Károlyiová: SK/CZ/HU

e-mail: baffiakrisztina@gmail.com

tel: 00421 31 558 21 61

 

Marketing a sekretariát

Eszter Lévai: SK/CZ/HU/EN

e-mail: baffiae@gmail.com

tel: 00421 31 558 21 90

 

Otváracie hodiny:

07:00 - 15:00 pondelok - piatok

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie